Sözleşmeliye Kadro Son Durum-Başbakanın Açıklaması 29 Mayıs 2011 | gezengi
2:25 am - Pazar Ağustos 28, 2016

Sözleşmeliye Kadro Son Durum-Başbakanın Açıklaması 29 Mayıs 2011

Pazartesi, 30 Mayıs 2011, 20:10 | Haberler | 8 Comments | Read 238 Times
by baş gezengi

Sözleşmeli Personelin Kadroya Geçirilmesi konusunda en güncel bilgileri bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

29 Mayıs 2011 tarihinde Başbakan Erdoğan Samanyolu televizyonunda katıldığı canlı yayında şu sözlerle sözleşmeli personelin yüreğine su serpti.  “Bir defa sözleşmeli personel bu endişeyi artık kafasından silsin. bunu ben aslında yanılmıyorsam Memur Sen kongresinde açıkladım. Dedimki sözleşmeli personelin sorununu çözecez, şuanda önümüzdedir, görüşüyoruz, çalışmalarımıza hazırdır. Şimdi tabii bu kanun kuvvetinde kararname ile yetiştirebilirsek, yani belki bunu bir iki gün içinde çıkarabiliriz. Ama yetiştiremezsek de hemen seçimin arkasından, çözeceğimiz problemlerden bi tanesidir. Yani sözleşmeli personel konusunu böylece halletmiş olacağız. Artık benim sözleşmeli personelim de rahatlamış olacaktır”

4B li 4C li kurum ayırmaksızın bütün bakanlıklara bağlı kurumlarda çalışan sözleşmelilerin kadro verileceğinin de sözünü veren Başbakanın konuşmasını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , , , ,

8 yorum - "Sözleşmeliye Kadro Son Durum-Başbakanın Açıklaması 29 Mayıs 2011"

 1. caglar deniz diyor ki:

  seçim gelene kadar aklı nerdeymiş. yumurta aazına gelice millete umut vermesin seçimden önce kadro verilmezse inanmayın oy çalma takdiği

 2. Selami diyor ki:

  Seçim öncesi veya sonrası farketmez. Başbakan söz verdiyse elbette o sözün gereğini yapar.Sözleşmeli arkadaşlar şimdiden kendinizi kadrolu olmuş bilin.

 3. taner babacan diyor ki:

  peki bu kadro meselesinde bir kurum daha var ve hiç bi şekilde bundan bahsedilmedi üniversite hastanelerinde çalışsan 4-b li personelede kadro verilecekmi bunun hakkında bilgisi olan varmı

  • Gariban Halk diyor ki:

   üniversite hastanelerinde çalışan sözleşmeliler ; döner sermaye işletmesine bağlıdır.İşletmede Maliye Bakanlığına bağlıdır.

 4. ali diyor ki:

  yok arkadaş bunlar sadece seçimden önce herkesin aklını karıştırıp oy toplamaya çalışıyorlar, taktiktir İ-NAN-MI-YO-RUM…seçimden önce kadro varsa oy da var yoksa oy da yok. biz de seçimden sonra onlara oy verelim…..

 5. golge23 diyor ki:

  teşekür ederim başbakanım 4b liye kadro verdiğiniz için. Allah size uzun ömürler versin. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. herzaman size dua ediyorum. kadro versenizde vermesenizde herzaman sizi destekliyorum.

 6. sebo diyor ki:

  4/C KADRO YOK ARKADAŞLAR GÖZUNUZ AYDIN BİZLER UVEY EVLATIZ

 7. benjmin diyor ki:

  başbakanımız varn olsun onun sayesine memur olum.ağzınan çıkan söz ne ise o.sözünün eri maaşallah.allah yarımcısı olsun…

Yorum yap